Gmz-Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gmz_Team
 
PortalHomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
Admin
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
lolo ^ ^
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
De1m
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
SolZ
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
Thug
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
BANNG
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
ZEVS
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
Paranormal.Activity.
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
nonstoplv
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 
Sc0rPiON
Jaunais likums!!! I_vote_lcapJaunais likums!!! I_voting_barJaunais likums!!! I_vote_rcap 

 

 Jaunais likums!!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 64
Age : 30
Location : Riga_Maska4ka

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:29 am

KLana drikst pievienoties tik no 14 gadu vecuma ....
Back to top Go down
https://tuc-tuc-tuc.forumotion.com
lolo ^ ^

lolo ^ ^


Posts : 49

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 10:46 am

affraid
Back to top Go down
lolo ^ ^

lolo ^ ^


Posts : 49

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 10:47 am

Un es vel gribētu piebilst ka klana biedriem jābūt aktīviem web saitā Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 64
Age : 30
Location : Riga_Maska4ka

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 5:32 pm

KeKs wrote:
Un es vel gribētu piebilst ka klana biedriem jābūt aktīviem web saitā Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Mes tgd nemam pa nopietnam !!!
Back to top Go down
https://tuc-tuc-tuc.forumotion.com
lolo ^ ^

lolo ^ ^


Posts : 49

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 10:30 am

Nematam jau uzreiz ārā no klana.Pēc kāda laika bet jābūt aktīvam!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 64
Age : 30
Location : Riga_Maska4ka

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 4:48 pm

De1m wrote:
KeKs wrote:
Nematam jau uzreiz ārā no klana.Pēc kāda laika bet jābūt aktīvam!
nu bet ja nau datora un naudas ko darit? a
Deim beidz uzdot stulbus jautajums
Back to top Go down
https://tuc-tuc-tuc.forumotion.com
Thug

Thug


Posts : 25

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeTue Jun 08, 2010 3:03 pm

sis ir labs noteikums un ari ieteiktu skatities un cs speles ilgumu jo pats personiigi esu redzeejis citos web ka piesakas klana dzekins ar 14 gadiem un uz jautajumu cik ilgi spele cs atbild 6-7 gadus mana skatijuma ta ir tiraka dirsana Smile
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 64
Age : 30
Location : Riga_Maska4ka

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeTue Jun 08, 2010 3:15 pm

Thug wrote:
sis ir labs noteikums un ari ieteiktu skatities un cs speles ilgumu jo pats personiigi esu redzeejis citos web ka piesakas klana dzekins ar 14 gadiem un uz jautajumu cik ilgi spele cs atbild 6-7 gadus mana skatijuma ta ir tiraka dirsana Smile
Paldies nemsu vera Smile
Back to top Go down
https://tuc-tuc-tuc.forumotion.com
SolZ

SolZ


Posts : 30
Age : 30
Location : Latvija, Rezekne

Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 12:24 am

amm! par aktivitaati piedodiet dzeki es cik vareeshu tik buushu! aktiivs vnk man ariii ir nodarbes!
Back to top Go down
Sponsored content





Jaunais likums!!! Empty
PostSubject: Re: Jaunais likums!!!   Jaunais likums!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jaunais likums!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gmz-Team :: Jaunumi !!!!-
Jump to: